حریم ولایت
اولین خانه ی مجازی
مدافعان حریم ولایت


آقا اجازه ؟!دست خودم نیست خسته ام.در درس عشق در صف آخر نشسته ام .یعنی نمیشود که بینم سحر رسید؟درس غریب «غیبت کبری»به سر رسید؟آقا اجازه؟بغض گرفته گلویمان .آنقدر رد شدیم که
رفت آبرویمان.استاد عشق!صاحب عالم !گل بهشت باید که مشق نام تو را تا ابد نوشت

محمد شاملی

برای شدن باید شکست تا رسید! و آورده اند که دل شکسته را خوب بهاء می دهی.یا حبیب قلوب مخبتین



نوشته شده در تاریخ دوشنبه 31 تیر 1392 توسط محمد شاملی
طبقه بندی: دل نوشته 


بگیر از من هر آنچه گرفته تو را ز من 
یا رب حجاب بین من و تو جز گناه نیست ...




نوشته شده در تاریخ دوشنبه 31 تیر 1392 توسط محمد شاملی
طبقه بندی: دل نوشته 

امشب نیز خواب از چشمانم گریخته­است.

و من، به دنبال مأمنی هستم تا تنهایی لحظه­های بی­حضور تو را با او قسمت کنم.

و به راستی چه پناهگاهی بهتر از خودت؟!

نمی­دانم کجایی و کی  وعده­ی ظهورت تحقّق خواهد یافت،

اما،  ندایی در درونم می­گوید:

دوست پا در رکاب خواهد شد                       یار مالک رقاب خواهد شد

 

با این امید زنده­ام که گاه آمدنت غبار کفش­هایت را سرمه­ی چشمانم کنم.

بیا، بیا که جهان تاریک شده است  و دلمان تنگ،

بیا، بیا که طعنه­ی اعداء نمک بر زخم ندیدنت می­زند، بیا

بیا و یوسف­وار، پیمانه­مان را پر کن،

                   یا شمیمی از بوی پیراهنت را به دل­هایمان هدیه نما.


p;</o:p></span></p> <p clas s="MsoNormal" dir="RTL" styl



نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 20 تیر 1392 توسط محمد شاملی
طبقه بندی: دل نوشته 

« شهید رضا پناهی» سال 1349 بود كه در كرج به‌دنیا آمد. در خانواده‌ای مذهبی؛ اما بیشتر از دوازده سال نتوانست سنگینی تن كوچكش را بر روح بزرگش تحمل كند و به اصرار، پدر و مادر خود را راضی كرد تا سرانجام در دوازدهمین سال زندگی‌اش ابدی شود. وصیت‎نامه‌اش را قبل از اعزام مخفیانه در نواری ‌ضبط كرد و در گوشه‌ای پنهان؛ كه بعد از شهادتش به‌دست خانواده‌اش رسید.


بسم الله الرّحمن الرّحیم

مَن طَلَبَنی وَجَدَنی وَ مَن وَجَدَنی عَرَفَنی وَ مَن عَرَفَنی عَشَقَنی وَ مَن عَشَقَنی عَشَقتُهُ وَ مَن عَشَقتُهُ قَتَلتُهُ وَ مَن قَتَلتُهُ فَعَلی دِیتُه وَ مَن عَلی دِیتُه وَ اَنَا دِیتُه؛
هركس من را طلب می‌كند می‌یابد مرا، و كسی‌ كه مرا یافت، می‌شناسد مرا، و كسی‌ كه من را دوست داشت، عاشق من می‌شود و كسی ‌كه عاشق من می‌شود، من عاشق او می‌شوم و كسی ‌كه من عاشق او بشوم، او را می‌كشم و كسی‌ كه من او را بكشم، خون‌بهایش بر من واجب است، پس خون‌بهای او من هستم.

هدف من از رفتن به جبهه این است كه، اولاً به ندای «هل من ناصر ینصرنی» لبیك گفته باشم و امام عزیز و اسلام را یاری كنم و آن وظیفه‌ای را كه امام عزیزمان بارها در پیام‌ها تكرار كرده، كه هركس كه قدرت دارد واجب است كه به جبهه برود، و من می‌روم كه تا به پیام امام لبیك گفته باشم. آرزوی من پیروزی اسلام و ترویج آن در تمام جهان است و امیدوارم كه روزی به یاری رزمندگان، تمام ملت‌های زیر سلطه آزاد شوند و صدام بداند كه اگر هزاران هزار كشور به او كمك كنند او نمی‌تواند در مقابل نیروی اسلام مقاومت كند. من به جبهه می‌روم و امید آن دارم كه پدر و مادرم ناراحت نباشند، حتی اگر شهید شدم، چون من هدف خود را و راه خود را تعیین كرده‌ام و امیدوارم كه پیروز هم بشوم.


پدر و مادر مهربان من! از زحمات چندین ساله شما متشكرم. من عاشق خدا و امام زمان گشته‌ام و این عشق هرگز با هیچ مانعی از قلب من بیرون نمی‌رود، تا اینكه به معشوق خود یعنی «الله» برسم. و بحق كه ما می‌رویم كه این حسین زمان و خمینی بت‌شكن را یاری كنیم و بحق كه خداوند به كسانی كه در راه او پیكار می‌كنند، پاداش عظیم می‌بخشد. من برای خدا از مادیات گذشتم و به معنویات فكر كردم، از مال و اموال و پدر و مادر و برادر و خواهر چشم پوشیدم، فقط برای هدفم یعنی الله.






نوشته شده در تاریخ سه شنبه 4 تیر 1392 توسط محمد شاملی
طبقه بندی: سیره ی شهداء 
مرجع دریافت قالبها و ابزارهای مذهبی
By Ashoora.ir & Blog Skin