حریم ولایت
اولین خانه ی مجازی
مدافعان حریم ولایت


آقا اجازه ؟!دست خودم نیست خسته ام.در درس عشق در صف آخر نشسته ام .یعنی نمیشود که بینم سحر رسید؟درس غریب «غیبت کبری»به سر رسید؟آقا اجازه؟بغض گرفته گلویمان .آنقدر رد شدیم که
رفت آبرویمان.استاد عشق!صاحب عالم !گل بهشت باید که مشق نام تو را تا ابد نوشت

محمد شاملی

عضو شورای مركزی جبهه پایداری انقلاب اسلامی تصریح کرد: آیت‌الله مصباح فرمودند که کاری برای غیر خدا نکنید و هر کاری که برای غیر خدا کردید، سفت و محکم پای آن بایستید و فشارها موجب کوتاه آمدن شما نباشد.

به گزارش فارس، حجت‌الاسلام حمید رسایی نماینده مردم دوره هشتم مجلس شورای اسلامی که پیش از ظهر امروز در یک نشست خبری با حضور حجت‌الاسلام قاسم روانبخش شرکت کرده بود، به سؤال خبرنگاران پاسخ داد.

وی در ابتدای سخنان خود با انتقاد از برخی رسانه‌ها گفت: جبهه پایداری در حال حاضر در برخی رسانه‌ها به نوعی تحریم شده البته توقعی غیر از این از برخی رسانه‌ها نیست چرا‌که با مبانی، جهت‌گیری‌ها و شعارهای همراه با شعور ما مخالف هستند و منافع خود را در خطر می‌بییند.

این کاندیدای انتخابات مجلس نهم ادامه داد: برخی رسانه‌های انقلاب نیز نسبت به جبهه پایداری و چهره‌های آن روند سانسور را به کار گرفته‌اند و حتی برخی از رسانه‌های دیگر مشغول توهین و انجام رفتارهای خلاف انتخاباتی و رقابتی هستند که باید توجه داشته باشند انتخابات تمام می‌شود و رفتار رسانه‌ها باقی می‌ماند و در این صورت اعتماد مردم و بدنه اصولگرایی را از خود دور می‌کنند.

حجت‌الاسلام رسایی در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه برخی‌ها شما را به تندروی و عدم تعادل سیاسی متهم می‌کنند، پاسخ شما به آنها چیست؟ گفت: کسانی ما را متهم به تندروی و خودمحوری می‌کنند که خودشان همین روند را انجام می‌دهند تا خود را حق دانسته و به ما حمله می‌کنند.

وی ادامه داد: اینکه ما را به عنوان تندرو معرفی می‌کنند، بیش از اینکه یک واقعیت سیاسی باشد، یک فحش سیاسی است یعنی ادعاها با واقعیت‌های بیرونی طبیق نمی‌کند.

این کاندیدای انتخابات مجلس نهم یادآور شد: معمولا به کسانی انگ تندروی می‌زنند که خودشان 2 متر جلوتر را نمی‌بییند و آینده‌نگر نیستند، از همین رو وقتی فردی 200 متر جلوتر را می‌بییند و می‌گوید 100 متر جلوتر فلان اتفاق می‌افتد، او را به تندروی متهم می‌کنند.

حجت‌الاسلام رسایی با اشاره به اینکه حتی آیت‌الله مصباح یزدی را به تندروی متهم می‌کنند، خاطرنشان کرد: به حضرت عمار هم تندرو می‌گفتند چرا‌که افق دیدش بلند بود و با بصیرت انحراف را زودتر از دیگران تشخیص می‌داد.
لطفاً برای خواندن ادامه مطلب کلیک نمایید

نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 26 بهمن 1390 توسط محمد شاملی
طبقه بندی: سیاست ودیانت 
برچسب ها: جبهه پایداری علامه مصباح 

رفیق فابریک خدا....

همه ما خدا را دوست داریم و او را محبوب خود می دانیم. اما چه می دانیم که او چقدر ما را دوست دارد و ما را در کدام یک از حلقه های دوستدارانش قرار داده است؟ در میان این همه عاشق و علاقمند به او معلوم نیست که جای ما کجا است و فاصله ما با او چقدر است؟ 

با این وجود می دانیم که کسانی هستند که در حلقه اول رفاقت با خدا قرار دارند و رفیق درجه اول اویند. بی شک اگر بفهمیم که اینان چه کرده اند که به چنین مقامی دست یافته اند، خواهیم توانست رمز نزدیک شدن به محبوب را بیابیم و فاصله خود را نسبت به او کمتر و کمتر کنیم. 

اگر رمز و راز پیشرفت رفقای درجه اول خدا را بفهمیم و آن رموز را در روان و عمل خود پیاده سازیم، حلقه های رفاقت با خدا را یکی پس از دیگری در خواهیم نوردید و محبوبتر از گذشته خواهیم شد. هر حلقه ای دری دارد و هر دری کلیدی را می طلبد. درهای بسته ای که میان ما و محبوبمان را فاصله انداخته با کلیدهایی گشوده می شود که در دست عاشقان حقیقی خدا است. آنان که این درهای بسته را یکی پس از دیگری گشوده اند و خود را در حلقه اول رفاقت با خدا یافته اند بهتر می دانند که این درها با چه کلیدی گشوده می شود و با چه ابزاری فتح می گردد. بنابراین اگر به دنبال نزدیک شدن به محبوبترین محبوب عالمیم باید به جستجوی این کلیدها باشیم و نمونه ای از آن را برای خود بسازیم  .

اما رفقای درجه اول خدا یعنی آنان که در حلقه اول عشق به خدا قرار گرفته اند، چه کسانی هستند و چه ویژگی هایی دارند؟لطفاً برای خواندن ادامه مطلب کلیک نمایید

نوشته شده در تاریخ دوشنبه 17 بهمن 1390 توسط محمد شاملی
طبقه بندی: دل نوشته نکات آموزنده 

جلسه سوم

مقدمه برای روضه خوانی

بدون توسل و ذکر گفتن نمی توانیم روضه خوان بشویم. باید از خود ائمه(ع) مدد بگیریم.

روضه مکشوف بخوانیم یا نه؟

اگر فضای جلسه مهیا بود و حق روضه ادا شد و از لسان معصوم این روضه بیان شده بود باید بخوانیم. بعضی ها به سندیت ناحیه مقدسه ایراد می گیرند،من تحقیقا اعلام می کنم که اینونه نیست و سند آن محکم است. برطبق زیارت ناحیه مقدسه ببینید آقا چطور با جدشان صحب می کنند؟!

سخنان امام رضا(ع) نوعا لیف و نرم است اما وقتی به حضرت اباعبدالله(ع) می رسند سریعا وارد اصل روضه می شوند. “ان یوم الحسین اقرح جفوننا و …” مصیبت حسین(ع) چشم های ما را زخم کرده و اشک های ما را جاری ساخته و عزیزان ما را در کربلا به ذلت(ظاهری) کشانده.لطفاً برای خواندن ادامه مطلب کلیک نمایید

نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 12 بهمن 1390 توسط محمد شاملی
طبقه بندی: آموزش مقتل شناسی 

ابزارهای فراماسونری 
4 – نحوه ی ساخت بناها و ساختمان های شهر واشنگتن (پایتخت آمریکا).

 این شهر در بین  مسیحی های  غیر اوانجلیکال  مثل  کاتولیک ها  و  فرقه های   دیگر  پروتستان،   به  دلیل   وجود  علامت ها  و  نمادهای   شیطانی  به  شهر  شیطان  ملقب شده است.

    * اولین ساختمان   مورد   بحث،   پنتاگون  (وزارت جنگ آمریکا)  است.  پنتاگون  به شکل 5 ضلعی ساخته شده، که اگر اقطار آن را به هم وصل  کنیم،  ستاره ی پنج گوش در وسط آن به  وجود  می آید  که  نسبت  به  کاخ سفید،  معکوس است و تشکیل Baphomet می دهد.
(53)


عکس راست: نماد های مختلف از Pentagon, و موقعیت آن نسبت به کاخ سفید. همان گونه که ملاحظه می فرمایید ,اقطار Pentagon نسبت به کاخ سفید ,حالت ستاره 5 گوشه ی معکوس یا Baphomet دارد_ عکس چپ: تصویر فوق همان تصویر مجاور است که چرخانده شده تا حالت Baphomet اقطار پنتاگون نسبت به کاخ سفید , بهتر مشخص شود.

    *  نحوه ی قرار گیری ساختمان های مهم دولتی و ماسونی از جمله  کاخ سفید و کنگره (کاپیتول) نسبت به یکدیگر:

     * اگر کاخ سفید و میدانهای اطرافش را به هم وصل کنیم، نسبت به کاخ سفید، شکل ستاره ی 5 پر معکوس یا Baphomet   به دست می آید.(54)  تصویر زیر که  مطلب  فوق را  نشان  می دهد،  توسط  برنامه ی  Google Earth  تهیه شده است.


نحوه قرار گرفتن میادین اطراف کاخ سفید (تشکیل Baphomet )
لطفاً برای خواندن ادامه مطلب کلیک نمایید

نوشته شده در تاریخ جمعه 7 بهمن 1390 توسط محمد شاملی
طبقه بندی: فراماسونری و شیطان پرستی 
برچسب ها: ابزار های فراماسونری 

کد :                     فیش تبلیغ          تاریخ :    /     /     13      

موضوع کلی : اخلاقی

مخاطب: جوان

 

م. عام :  شهداء

مناسبت: عام  

م. خاص :   پشت سر ولایت حرکت کردن    

نوع مطلب : خاطره

خلاصه فیش  :  

 

  تو یه عملیاتی در اروند قواص ها برای اینکه شدت آب آنها رو نبرد دور کمرشان طناب می بستند و تا آب آنها رو نبره سر این طناب رو یه کمی به اندازه ی یه نفر از جلو اضافی گذاشته بودند یکی اومد و گفت چرا انقدر اضافه گذاشتید یه رزمنده ای گفت ما طناب و به دست امام زمان دادیم انقدر جای امام زمان است .

چقدر خوبه طناب مسیر حرکتمون رو به امامون بدیم حالا اگه به اون درجه  نرسیدیم می توانیم به دست نائبش که بدهیم اگه در این حوادث اخیر( اغتشاشات 88)  مردم طناب مسیر را از همان اول به دست رهبری می دادند و جهت حرکتشان همان جهتی بود که مقام معظم رهبری می رود آیا اینقدر کشور دچار حادثه می شد ؟  

 

 

 منبع

کتاب :                    نویسنده :

جلد :                        صفحه:  

یا .....

نوشته شده در تاریخ یکشنبه 2 بهمن 1390 توسط محمد شاملی
طبقه بندی: فیش های تبلیغی 
برچسب ها: اطاعت از ولی فقیه 
مرجع دریافت قالبها و ابزارهای مذهبی
By Ashoora.ir & Blog Skin