حریم ولایت
اولین خانه ی مجازی
مدافعان حریم ولایت


آقا اجازه ؟!دست خودم نیست خسته ام.در درس عشق در صف آخر نشسته ام .یعنی نمیشود که بینم سحر رسید؟درس غریب «غیبت کبری»به سر رسید؟آقا اجازه؟بغض گرفته گلویمان .آنقدر رد شدیم که
رفت آبرویمان.استاد عشق!صاحب عالم !گل بهشت باید که مشق نام تو را تا ابد نوشت

محمد شاملی

غذای شیطان

آدم‌ها در مقابل خدا تکلیف دارند و به خاطر درستی اجرای تکلیف، پاداش و به خاطر اجرای نادرست آن، تنبیه می‌شوند. انسان، اختیار خیالش را ندارد و خدا، او را به خاطر خیالی که اختیارش را ندارد، سرزنش نمی‌کند... اما اگر کسی در خیالش خود را سرزنش کند که چرا در گناهی که رخ داده سهیم نبوده، در مجازات الهی آن گناه، سهیم خواهد بود

الهام و وسوسه

آنچه به خیالمان وارد می‌شود، دو جور است. به صورت کلی وقتی فکری آدم را به خیری برساند، الهام است و اگر سبب پیشامدی نامناسب شود؛ وسوسه است  .

فرشتگان(ملایکه)، الهام می‌کنند و ابلیس(شیطان)، وسوسه کننده است  :

ادامه مطلب

نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 28 دی 1390 توسط محمد شاملی
طبقه بندی: فراماسونری و شیطان پرستی 

                 سوپر استار های شما کدامیک هستند؟

http://s1.picofile.com/file/6517118708/star.jpg

    لطفا نظر بدید؟سمت چپ یاسمت راست؟!...


 

نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 22 دی 1390 توسط محمد شاملی
طبقه بندی: جنگ روانی  
برچسب ها: سوپر استار ها انتخاب سوپر استار 

 آموزش آداب و اصول ذاکری

توسط مداح اهل بیت  حاج حسین سازور

جلسه اول

مقدمه :

در ابتدا بنده چند نکته را باید در جمع شما ستایش جویان اهل البیت(ع) عرض کنم . همانطوری که می دانید خواندن در پیشگاه حضرت سیدالشهدا(ع) دارای یک سری ظرافت ها و لطافت هایی است که رعایت آنها باعث اثرگذاری بیشتر ، هم در ذاکر یا مداح و هم در مستمعین می گردد و همانطوری که خواندن مداح   یا ذاکر ، دارای ظرافتهای خاصی است ، شخص مداح یا ذاکر هم نیز باید از نظر روحی لطیف و ظریف باشد . زیرا انسان سنگدل ، هیچگاه نمی‌تواند فردی مؤثر و نوکری ارزشمند برای امام حسین(ع) باشد . یکی از مواردی که باعث سنگدلی فرد می شود ، اینست که ذاکر یا مداح به این مسئله ، یعنی مداحی اهل البیت(ع) به عنوان یک شغل نگاه کند .

نکتة دیگر اینکه ما باید توجه داشته باشیم که دریای خوانندگی و مداحی اهل البیت(ع) آنقدر وسیع است که تمامی ندارد . خواندن در دستگاه امام حسین(ع)  مانند دعا کردن ، تمامی ندارد ، میدان وسیعی است که حدود آن را    نمی توان معین نمود . همانطوری که ما نمی توانیم برای فضائل و کرامات اهل البیت(ع) حد و حصری قائل شویم ، برای نوکری اهل البیت(ع) ، از نظر ارزش گذاری معنوی نیز نمی توان حد و حدودی در نظر گرفت .
لطفاً برای خواندن ادامه مطلب کلیک نمایید

نوشته شده در تاریخ شنبه 17 دی 1390 توسط محمد شاملی
طبقه بندی: آموزش مقتل شناسی 
برچسب ها: آموزش مداحی اولین خانه مجازی جمعی از سربازان   خط مقدم جنگ نرم  راه اندازی شد!!

 جهت رویت این وبلاگ روی عنوان شلیک بی صدا کلیک نمایید .


شلیک بی صدا
نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 15 دی 1390 توسط محمد شاملی

نرم افزار محاسبه نفس - نگارش : 1.05


از امکانات این نرم افزار می توان به موارد زیر اشاره نمود:

· امکان تعیین وضعیت هر خوبی و بدی انجام شده در روز ( محاسبه نفس )

· امکان تعیین توضیحات بیشتر برای هر خصوصیت اخلاقی در هر روز

· امکان تعیین خصوصیات رفتاری خوب و بد توسط کاربر

· امکان تعیین جریمه و پاداش و میزان امتیاز مثبت و منفی برای خصوصیات رفتاری خوب و بد

· نمایش کارنامه اعمال کاربر بصورت روزانه – هفتگی – ماهانه و- سالانه

· امکان مقایسه و ارزشیابی بصورت روزانه – هفتگی – ماهانه و سالانه

· امکان نمایش گزارش آماری از نمره هر خصوصیت رفتاری

· امکان نمایش گزارش آماری از تعداد جریمه و پاداش

· امکان تعیین پیام مناسب برای هر روز پس از محاسبه نفس با توجه به امتیاز کاربر در آن روز

· نمایش آماری و نموداری از امتیازات در روزهای مختلف ( امتیاز مثبت – امتیار منفی – تفاضل امتیاز )

· دریافت رمز عبور جهت اجرای نرم افزار برای حفظ اطلاعات ثبت شده توسط کاربر


دانلود نرم افزار


نوشته شده در تاریخ شنبه 10 دی 1390 توسط محمد شاملی
طبقه بندی: نکات آموزنده 

بازدید کننده گرامی : در واکنش به انتشار بازی رایانه‌ای Battlefield 3 که در آن نظامیان آمریکایی به تهران حمله می‌کنند جمعی از فعالان اینترنتی ایران ، دست به جمع‌آوری امضا برای اعتراض به محتوای این بازی زدند.

کاربران اینترنتی می‌توانند با مراجه به نشانی http://www.ipetitions.com/petition/againstbattlefield3 نسبت به امضای این اعتراض‌نامه اقدام کنند.

 توجه داشته باشید که بعد از ثبت امضا لازم نیست در این سایت هزینه ای بپردازید و این هزینه صرفا جهت کمک به این سایت بین المللی است
در بخشی از این اعتراض‌نامه آمده است:
ما جوانان ایرانی، معتقدیم اگر تاریخ به بازار آمدن بازی Battlefield3 تعمدا در زمان فشار ایالات متحده آمریکا بر جامعه جهانی برای هراس از کشور صلح طلب و در حال پیشرفت ایران تنظیم نشده باشد، قطعا فضای ترس عمومی از ایرانیان در میان مردم جهان را تقویت کرده است. در این بازی گیمرهای سراسر جهان نه تنها شاهد انفجار بمب هسته ای در پایتخت فرانسه توسط عوامل ایرانی هستند، که پس از آن نیروهای آمریکایی به کشور ما حمله کرده و عملیات نظامی ویژه انجام می دهند.


برای ما قابل درک است که داستان یک بازی ویدئویی، تخیلی است و قرار نیست لزوما با واقعیت های بیرونی تطبیق داشته باشد، اما در این مورد خاص، اتفاق ناگواری در حال رخ دادن است که دلیل اصلی اعتراض ما است: ما فکر می کنیم در شرایط فعلی جهانی، تمرکز بر کشور ایران به عنوان سرزمینی متخاصم و تروریست به هیچ عنوان در راستای جلب اعتماد جهانی و نزدیکی انسان ها در مناطق مختلف دنیا به یکدیگر نیست. تصاویر این بازی اگرچه در دنیایی خیالی رخ می دهند، اما تاثیری واقعی بر ذهن میلیون ها گیمر از کشورهای مختلف می گذارند که شناختی از منطقه خاورمیانه و سرزمین ایران ندارند. بنابراین همین تصاویر تخیلی برای آن ها تصویری واقعی و قضاوتی اخلاقی درباره ایرانی ها می سازد. آن هم در شرایطی که ایالات متحده آمریکا با تبلیغات نادرست سیاسی علیه کشور ما، تلاش می کند فضای رسانه ای جهان را تحت تاثیر قرار دهد.
بازی بتلفیلد۳ با خود تصویری نامعقول، خشن و دور از واقعیت از کشور ایران به بازی کنندگان ارائه می دهد. تصویری که برای بسیاری از مخاطبینش قابل تفکیک از واقعیت بیرونی نیست و لذا به عنوان واقعیت پذیرفته می شود.
ما جوانان ایرانی که مانند بسیاری از هم سالانمان در دیگر نقاط دنیا، همراه با تکنولوژی های روز پیش آمده ایم و بر آن ها مسلط هستیم، نسبت به ارائه این تصویر نادرست و دور از حقیقت اعتراض داریم و از شرکت EA می خواهیم تا ضمن عذرخواهی از این اقدام، در بیانیه ای رسمی برای گیمرهای دیگر نقاط دنیا توضیح دهد که داستان این بازی و وقایع آن هیچ نسبتی با واقعیت کشور صلح طلب، با سابقه و پیشرو ایران ندارد.
نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 8 دی 1390 توسط محمد شاملی

انتخاب کنید ........

نوشته شده در تاریخ یکشنبه 4 دی 1390 توسط محمد شاملی
مرجع دریافت قالبها و ابزارهای مذهبی
By Ashoora.ir & Blog Skin